-

Gözden kaçırmayın

Pençe-Kilit Operasyonu'nda Şehit Düşen Yarbay Abdullah Cem Demirkan'a Son VedaPençe-Kilit Operasyonu'nda Şehit Düşen Yarbay Abdullah Cem Demirkan'a Son Veda

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Göç İdaresi Başkanı Atilla Toros ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri'deki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Kayseri AFAD İl Müdürlüğü'nde düzenlenen toplantıya; Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Göç İdaresi Başkanı Atilla Toros, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Dedebağı, kaymakam ve belediye başkanlarının yanı sıra kamu kurumları, odalar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda, Kayseri'de yaşanan son olaylar değerlendirildi.

Vali Çiçek ve Başkan Toros, daha sonra Suriyeli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleriyle buluştu.

Göç İdaresi Başkanı Atilla Toros, Kayseri'de yaşanan olaylarda ev ve iş yerleri zarar gören Suriyeli aileleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.